شرکت نرم افزاری دانش حسیب ایرانیان

021-88315173 | 021-88312035

09022676809

راه حل ساده حسیب

نرم افزار بهای تمام شده پول حسیب

معرفی نرم افزار بهای تمام شده پول

ماهیت فعالیتهای مالی و سر و کار داشتن بانک ها و مؤسسات مالی با مفاهیمی نظیر اعتبار، سیستم های پرداخت و نرخ های مختلف اعتبارات بانکی، این گونه مؤسسات را در برابر ریسک های ویژه ای از قبیل ریسک اعتباری ناشی از فعالیت وام دهی، ریسک ناشی از مطالبات معوق و … قرار می دهد و از سوی دیگر روند پرشتاب توسعه فعالیتهای مالی، نوآوریهای فنی و پیچیده تر شدن سیستم های مالی، باعث شده اصول مدیریت ریسک به صورت جزء اجتناب ناپذیری از هر مؤسسه مالی درآید.

به منظور کاهش این نوع ریسک ها و هزینه های ناشی از افزایش مطالبات معوق، بانک ها و مؤسسات اعتباری در سالهای اخیر با عنایت به توصیه های کمیته بال، توجه زیادی به مقوله ریسک اعتباری و کنترل و مدیریت ریسک در بانک ها داشته اند.

محاسبه بهای تمام شده پول و امکان آنالیز حساسیت آن در شرایط مختلف، می تواند مبنای بسیاری از تصمیمات مدیران در جهت دهی به نوع جذب سپرده ها (تجهیز بهینه منابع) و تنوع در ارایه تسهیلات بانکی یاری رساند. به بیان دیگر تصمیم گیری در مورد مواردی همچون، چگونگی تبلیغات، نوع مشوق ها، نوع خدمات قابل ارایه و بسیاری از استراتژی های بلند مدت و میان مدت در بانک ها می تواند در نتیجه محاسبه و آنالیز بهای تمام شده پول، تاثیر پذیرد.

نرم افزار محاسبه بهای تمام شده پول

آموزش های پس
از استقرار و راه اندازی

کاربر باید بتواند به طو کامل بر نرم افزار مسلط شده و به راحتی با ان کار کند. بنابراین آموزش نحوه کار با نرم افزار تا زمانی که کاربر به صورت کامل بتواند از سیستم نرم افزاری استفاده کند انجام خواهد شد. آموزش تا تسلط کامل ادامه دارد.

برای بهره گیری بهتر کاربران از نرم افزار، لازم است تا کاربر با مبانی علمی و تحلیلی نحوه عمل نرم افزار آشنا گردد. برای  دستیابی به این هدف، آموزش مبانی علمی و اجرایی مربوط به سیستم نرم افزاری مورد نظر در قالب  دوره های آموزشی ۲ ساعته و با توجه به نیاز مشتری به صورت حضوری و مجازی ارایه می گردد.

کلیه زحمات واحدهای سازمانی، استفاده از نرم افزارهای مختلف به ویژه نرم افزارهای مدیریت تصمیم، برای ایجاد گزارشات تحلیلی برای مدیران است. درواقع با ارایه گزارشات تحلیلی به مدیران نتیجه زحمات واحدهای سازمان به گونه ای مطلوب نمایش داده می شود. بنابراین لازم است تا مدیران ارشد هر سازمان نسبت به روش مطالعه و تحلیل گزارشات آشنایی نسبی پیدا کنند. این کار با تشکیل دوره های اموزشی کوتاه مدت مطابق با نیاز مشتری صورت می پذیرد.

ویژگی های نرم افزار

همراه شما هستیم!

حسیب سیستم
۱۵ سال تجربه مستمر

تجربه فعالیت در صنایع مختلف اعم از سازمان های دولتی و خصوصی، تولیدی، خدماتی و یا پروژه محور و استفاده از مدل های مختلف علمی و عملیاتی در هر سازمان، توانایی حسیب سیستم را در حل مساله به طور فوق العاده افزایش داده است. به طوری که حل مسایل پیچیده و ارایه راهکارهای ساده، به جزیی از فرهنگ سازمانی حسیب تبدیل شده است.

۰۱

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره
۰۲

درخواست قیمت

درخواست قیمت
۰۳

درخواست دمو

درخواست دمو
اگر نیازمند کسب اطلاعات بیشتر هستید

با ما در ارتباط باشید!